O serwisie

Nazywam się Kasia. Mój czas pochłaniają liczne pasje. Wiedzą na ich temat chcę się z Wami podzielić. Znajdziecie tutaj także wiele informacji przydatnych w codziennym życiu, ale nie tylko.

Ileż to razy zastanawiałam się: co zrobić na obiad?. Często jest tak, że to pytanie można postawić na równi z przysłowiowym "Co ja mam na siebie włożyć?". Bo tak już jest, że jeżeli mamy duży wybór to często, przynajmniej nam kobietom, ciężko podjąć decyzję. Ale także mężczyznom zdarzają się momenty, gdy coś by zjedli, tylko nie wiedzą co. Mam nadzieję, że zgromadzona baza przepisów (szukaj w zakładce Kulinaria) pomoże Wam podjąć tę decyzję.

Ale na gotowaniu i robótkach ręcznych moje pasje się nie kończą. W zakładce Literatura znajdziecie informacje o książkach, autorach i postaciach. Dużo czytam (wręcz pożeram książki,) więc recenzji powinno stale przybywać. Tutaj także każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ nie mam jednego, ulubionego gatunku. Czytam praktycznie wszystko jak leci: romanse, thrillery, sensacje, książki historyczne, fantastykę, klasykę literatury, kryminały itd.

Gdzieś w połowie 2016 roku wróciłam do jednej z pasji z okresu dzieciństwa. Wróciłam do kolorowanek. Tym razem do kolorowanek antystresowych dla dorosłych.

Niniejsza strona służy prezentacji moich pasji i rozwijania wiedzy na ich temat. Jest też motywatorem do dalszego działania oraz miejscem, gdzie można spotkać osoby o podobnych zainteresowaniach.