O mnie

Nazywam się Kasia. Mniej więcej przez rok działałam w blogosferze. Jednak możliwości oferowane za pomocą platformy blogowej nie do końca odpowiadały moim oczekiwaniom. Dlatego też powstała niniejsza strona.

Coś więcej o mnie? Jestem zwyczajną kobietką jakich wiele na polskich ulicach. Urodziłam się w 1984 r. i mieszkam w Bydgoszczy. Tak jak wiele Polek czytam, zajmuję się robótkami ręcznymi, gotuję. I można powiedzieć, że kolekcjonuję przepisy kulinarne. :) Receptury zbieram wśród znajomych, w sieci, w książkach i gazetach. Ma to także przełożenie na niniejszą stronę. Dużą część tego serwisu stanowią właśnie przepisy. :)

Do moich ulubionych autorów należą Magdalena Kozak, Marion Chesney jako M. C. Beaton, Dean Ray Koontz, Terry Pratchett, Remigiusz Mróz i Andrzej Sapkowski.

W chwilach wolnych od kucharzenia i czytania lubię zająć "czymś pożytecznym" ręce. Najczęściej jest to haft krzyżykowy lub druty. Zawsze mnie jednak ciągnęło do innych rodzajów handmade'ów. Mam nadzieję, że prowadzenie tej strony skłoni mnie do wypróbowania także innych technik: szydełka, frywolitki, szycia...

Pomysł na niniejszy serwis zrodził się w mojej głowie już jakiś czas temu. Dużą motywację do urzeczywistnienia marzeń była znana dużej części z Was centralizacja i konieczność znalezienia nowego pomysłu na siebie. Dużo czasu zajęło mi przemyślenie koncepcji niniejszej strony. Drugie tyle, jak nie więcej, zajęło mi przekucie zamierzeń w czyn. :)

W planach jest rozszerzenie serwisu o kolejne zainteresowania, które się dopiero rodzą. Chodzi o podróże, ogrodnictwo i kolorowanki antystresowe. Jakoś nigdy nie miałam możliwości i finansów umożliwiających zwiedzanie świata. A ogrodem musiałam zająć się z konieczności. Gdzieś w połowie 2016 roku "wkręciłam się" w kolorowanki dla dorosłych.