To będą piękne święta K.Wilczyńska

To będą piękne święta Metryczka
Tytuł: "To będą piękne święta"
Autor:

Karolina Wilczyńska

Seria:

Stacja Jagodno tom 11

Wydawnictwo:

Czwarta Strona. Grupa Wydawnictwa Poznańskiego sp. z o.o.

Wydanie:  
Rok wydania: 2019
Gatunek:

Romans / Literatura obyczajowa

Źródło: Legimi
LC Lubimy Czytać
Ilość stron:

328 (LC) / 315 (Legimi)

NR ISBN:

978-83-66431-15-7

Opis

Jest to kolejny cykl, którego nie znam. Opis jednak zaintrygował mnie na tyle, że zastanawiam, czy zdążę przeczytać tę książkę jeszcze w tym roku. Chodzi o tę część opisu:

 

"(…)Każdej z bohaterek poświęcony jest osobny rozdział. Poznamy je bliżej i będziemy mogły poczuć się jak jedna z nich! Ta książka to nie tylko poruszający literacki prezent dla ciebie lub bliskiej osoby, zawiera także kolorowe zdjęcia i praktyczne porady! Razem z bohaterkami oraz czytelniczkami Stacji Jagodno przygotuj niepowtarzalne dekoracje według zawartych w każdym rozdziale instrukcji. Poznaj sekrety, dzięki którym stworzysz idealną broszkę na prezent, świąteczne ozdoby na stół czy piękne szydełkowe  gwiazdki."

 

Jak możecie się domyślić (np. po samych tytułach w menu na górze strony), do moich zainteresowań oprócz czytania zaliczyć można także szeroko rozumiane robótki ręczne. Więc z pewnością jest to książka dla mnie. Trochę mnie przeraża, że jest to 11 tom cyklu, którego nigdy nie czytałam. Ale co tam… Nie będzie to pierwszy cykl książkowy, który zacznę czytać "od środka" (czyli nie od pierwszego tomu).

 

1 Zobacz: Czwarta Strona (18.11.2019)

Źródło: https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4901586/to-beda-piekne-swieta (18.11.2019); https://www.legimi.pl/ebook-to-beda-piekne-swieta-karolina-wilczynska,b376803.html  (18.11.2019); http://czwartastrona.pl/ksiazki/to-beda-piekne-swieta/  (18.11.2019)

Więcej w tej kategorii: « Lato w Pensjonacie pod Bukami

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.