Lato w Pensjonacie pod Bukami

Metryczka
Tytuł: "Lato w Pensjonacie pod Bukami"
Autor:

Dorota Gąsiorowska, Anna H. Niemczynow, Agnieszka Krawczyk, Agnieszka Lis, Magdalena Majcher, Dorota Milli, Marzena Rogalska, Joanna Szarańska, Karolina Wilczyńska, Magdalena Witkiewicz

Wydawnictwo: Filia
Wydanie: Wydanie I
Rok i miejsce wydania: Poznań 2019
Gatunek:

Literatura współczesna / Literatura obyczajowa

Źródło: Legimi
LC Lubimy Czytać - Lato w Pensjonacie pod Bukami
Ilość stron:

484 (Legimi) / 520 (LC) - ebook, który czytałam w Legimi: 457 stron

Opis

Wszystkie opowiadania zawarte w tej książce łączy przede wszystkim miejsce akcji - bohaterowie każdego z nich na krócej lub dłużej zatrzymują się w tytułowym Pensjonacie pod Bukami. W pierwszym opowiadaniu główną bohaterką jest Pani Róża, właścicielka pensjonatu. Pojawia się ona chyba w każdym z pozostałych opowiadań. Tematem przewodnim tych opowiadań są uczucia i relacje między ludźmi. Są spotkania po latach, rozstania… i powroty.  Tym co wyróżnia tę książkę są cytaty z twórczości Stachury i Starego Dobrego Małżeństwa. O tym,  że wszystkie te historie dzieją się latem chyba nie muszę mówić (bądź pisać wink)

Recenzja już wkrótce. :) 

Źródło: http://www.wydawnictwofilia.pl/Ksiazka/370 (26.06.2019); https://www.legimi.pl/ebook-lato-w-pensjonacie-pod-bukami-dorota-gasiorowska-anna-h-niemczynow-agnieszka-krawczyk-agnieszka-lis-magdalena-majcher-dorota-milli-marzena-rogalska-joanna-szaranska-karolina-wilczynska-magdalena-witkiewicz,b361663.html (26.06.2019); http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4884448/lato-w-pensjonacie-pod-bukami (26.06.2019)

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.